+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Рафтинг у Дністровському каньйоні з нами!

   З моменту Вашого замовлення туру та прибуття на подорож і до самого від’їзду, ми потурбуємось пpo те, щоб ваш мандрівка була організованою і ви отримали багато позитивних емоцій про ваш відпочинок на природі! До вашої уваги будуть наша турбота, нове спорядження, прекрасні, дикі, незаймані краєвиди, які перенесуть Вас до таємничого невідомого світу, який зовсім поруч і в нас на Україні!
   Багато хто з Вас милувався такими краєвидами на фото, але не всі мали змогу побачити це прекрасне видовище на власні очі. Тут Ви матимете можливість зробити багато власних красивих фотографій на яких декораціями будуть красиві природні пейзажі, дивлячись на які ви зможете ще довго згадувати ці щасливі миті відпочинку. Також отримаєте на згадку відеоролик вашої мандрівки каньйоном де ви будете в головній ролі.
   Рафтинг річкою Дністер то доброзичлива aтмoсфeра своїх друзів, нових друзів, насолода пеpвоздaннoю кpасoю Дністровського каньйону. Надихаєтесь, чистим повітрям, покуштуєте cтpави зі свіжих місцевих продуктів приготованими на вогнищі в старовинних казанах, ознайомитись з місцевими звичаями та відчуєте гостинність цього дивного краю.
  Відпочинок на природі подарує Вам не тільки прекрасні спогади, але й користь для здоров’я, покращить самопочуття, підвищить життєвий тонус.
Адже рафтинг у каньйоні Дністра - це повне занурення у дикий світ, що кидає виклик кожному та нагороджує сміливих! Обирай та відпочивай!

Нове якісне спорядження - запорука безпечного і приємного відпочинку.

Забеспечуємо всім необхідним спорядженням та інвентарем (від весла до ложки) для рафтингу річкою Дністер!. Дністровський каньйон очікує на Вас...

 

Рафтинг відпочинок підсилу кожному, що таке рафтинг?

Чому саме Дністер?

 

 

Оцініть новину
(1 Проголосував)

Схожі матеріали

 • Нижнів - Будзин - Сокирчин.

  Нижнів – Будзин - Сокирчин.

   

  Тривалiсть: 2 дні/1 ніч.

   

  Відтинок протяжністю: 40-км.

   

  Рівень складності: легкий

   

  Вартість: договірна

   

  Графік турів:

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.