+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Дністер перезавантаження з 1 по 8 серпня!

Заведете нові знайомства – без сумніву цей відпочинок запам‘ятається вам надовго і кожен знайде для себе щось неповторне та щось нове з чим ви не зустрічалися раніше!!! 
– « все це з нами і в Дністровському каньйоні» - долучайтесь і ви.

Після відкриття краси Дністровського каньйону ви з приємними спогадами проведете час до наступного сплаву на катамаранах річкою Дністер!
Як все буде проходити:

День 1 – 1 серпня;
08:30 - зустрічаємо учасників туру у Тернополі;
08:30 – 09:00 час для відвідування магазину, випити кави і свої потреби;
09:00 – 11:30 переїзд до с. Нижнів по дорозі відвідаємо м. Бучач, ратуша, собор, руїни замку при наявності часу.
11:30 – 12:30 ранній обід на березі річки Дністер, підготовлення до сплаву, пакуємо речі, проходимо інструктаж ТБ, вільний час;
12:30 – 18:00 сам сплав, купання, сонячні ванни, красиві місця, одним словом виключаємось від буденної метушні , шо в повсякденному житті!;
18:00 чалка с. Одаїв, допомагаємо інструкторам, вирішуємо господарські питаннячка, розбиваємо намети, поселяємось, очікуємо та допомагаємо з вечерею. Далі можна на вершину гори піднятись, таку вершину полюбили дельтапланеристи, вільний час для роздумів, ділимось враженнями, відпочиваємо!

День 2 – 2 серпня:
08:00 починається підйом так щоб швиденько вирушити ( час підйому залежатиме від погоди, якщо погода буде спекотною то в обід більше часу на купання, відпочинок). Тобто діємо по обстановці.
09:30 відчалюємо та поспішати не будемо адже це відпочинок а не марафонський забіг. Рухаємось в низ течією до села Сновидів. Пройдемо неповторних 27 кілометри прекрасних берегів Дністровського каньйону багатих на заліснені території з дикою природою, хутора та села Подністров‘я, гарний настрій, зустрічний вітер та перші петлі річки Дністер.
11:00 -12:00 відвідуємо місто Коропець, пройдемось гарними вуличками, побачимо палац графа Бадені;
12:00 – 19:00 продовжується наша мандрівка до села Сновидів. Під час даного відтинку ми побачимо вапнякові печери, відвідаємо язичницький печерний храм, перекусимо на гарній галявині, будемо в пошуках позитиву та відпочивати на всі 100%;
19:00 орієнтовно час прибуття і далі все як написано стандартно наметове містечко, поселення, купання, риболовля, вечеря, посиденьки біля ватри тощо…

День 3 – 3 серпня:

08:00 починається з ранкової зарядки, кави, купання, сніданку, збір табору і в перед на зустріч пригодам та новим відкриттям;                           09:30 Продовжуємо рух до с. Раковець 22км. На нашому відтинку серія водоспадів, що живлять водами річку Дністер біля сіл Возилів, Монастирок також пройдемо чергову петлю Дністра яку можна швидко по суші пересікти а по водному плесу довгенько обходитимемо село Лука. Обід перекус під час обідньої чалки. В програмі цього дня багато водних процедур та природніх див. Також пройдемо під автомобільним мостом, при потребі чалимо для відвідин магазину в с. Лука або Незвисько.

18:00 чалимо в с. Раковець. Все як завжди дружні клопоти по організації вечірнього часу проведення, намети, купання, збір, хмизу, відвідуємо Раковецьку фортифікаційну споруду, вечеря, вечірня ватра!

День 4 - 4 серпня:
08:00 підйом, ранкова кавуся, чайок, водні процедури, зарядка, збір;
10:30 вирушаємо далі. Нас очікують 27 км., нашого водного шляху до с. Хмелева. Пройдемо заліснені берега, луки, подолаємо чергові викрутаси річки Дністер, побуваємо у найтеплішому місці Дністровського каньйону, зійдемо на Червону гору та заночуємо у Дністровських субтропіках. Продовжуємо закохуватись у Дністровський каньйон де час наче зупинився і не відчуваєш його плину, де 3 – 4 і більше днів мандрівки здаються вічністю. А краса зачарує Вас назавжди! Адже Дністровський каньйон входить до сімки чудес де ви проведете ці незабутні дні. Так відкриваючи для себе всю велич Дністровського каньйону ми завершимо 4 день нашого сплаву на катамаранах річкою Дністер.
19:00 чалимо, розбиваємо наметове містечко, готуємось до вечері, розпалюємо вечірню ватру. Тут гарне місце для любителів порибалити.

День 5 -5 серпня:
Підйом 08:30 Зарядка, сніданок, риболовля, збір табору;
10:30 вирушаємо далі до села Устечко 18 км. Цікавий буде день пройдемо повз Хмелівську стінку на даному відтинку як і в цілому Дністровському каньйоні зустрічаємо місця де береги входять стрімко у річку наче хтось їх обрізав тут зможете особисто доторкнутись до історії формування земної кори в розрізі немов на уроках геології, ці відшарування називають девонськими і їм більше 400млн. років. Дністровський каньйон захоплює – ваш маршрут пролягає дном теплого моря і з його слідами що залишились на скелях зможете побачити особисто ! Добре видно поєднання морського ракушняка з червоним камінням та гіпсовою породою у печері відлюдника яку ми відвідаємо цього дня, також побачимо магічні острови, що з висоти нагадують відомі вісім символи Інь та Янь, посмакуємо джерельною водо, відвідаємо старий дуб якому понад 500 років. Пройдемо кілька островів, улюблені місця місцевих рибалок та газопроводом Уренгой-Помари-Ужгород;
14:30 обідній перекус, відпочинок;
15:30 – 17:30 сплав до с. Устечко де і закінчується 5 день нашого водного походу на катамаранах річкою Дністер. Розбиваємо наметове містечко, купаємось, відвідуємо магазин, готуємось до вечері, гарна можливість пограти футбол;
20:00 вечеря, посиденьки біля ватри, міцний сон на березі річки Дністер, під шум води річки Джурин що наповнює своїми водами Дністер.

День 6 - 6 серпня:
Підйом 09:00 – 11:00 зарядка, ранкова кава, купання, сніданок;
11:00 збір табору та перехід через древнє село з специфічними для даного регіону вуличками та будівлями до Джуринського каньйону.
13:00 обід біля самісінького водоспаду;
14:00 -18:00 розбиваємо намети, засмагаємо, приймаємо гідромасаж від Джуринського водоспаду, сувеніри, солодощі вільний час, одним словом відновлюємо сили;
18:00 – 20:00 за бажанням екскурсія до Червоногородського замку на вершині якого розкинулось села Нирків та Наогоряни по різні сторони Джуринського каньйону , відвідуємо Домініканський костел прогулянка самим каньйоном.
20:00 вечеря, культурна програма.

День 7 – 7 серпня:
09:00 підйом, зарядка, сніданок, купання у Джуринському водоспаді, сонячні ванни;
12:00 – 13:00 обід;
13:00 -15:00 відвідини ще одного казкового водоспаду «Дівочі сльози» та переходимо до с. Устечко;
15:00 -17:30 сплав до с. Іване-Золоте;
17:30 -20:00 господарські клопоти щодо життєдіяльності наметового містечка, купання в сріблястих водоспадах
20:00 вечеря, дружні розмови, ділимось враженнями.

День 8 – 8 серпня субота:
08:30 прокидаємось, купаємось, збираємо речі і снідаємо;
11:00 – 15:00 подолаємо 17 км. до перлини Дністровського каньйону міста Заліщики. Побачимо у всій красі воронячі скелі, села що починають вирощувати ранні овочі та томати завдяки сприятливим кліматичним умовам та наявності поблизу річки, що у спекотні дні використовують для поливу у тепличних селянських господарствах, пройдемо мальовничими берегами Дністровського каньйону зустрінемо сірих та білих чапель а може і чорного лелеку, пройдемо острів, мілини, перекати, джерела, залізничний та автомобільні мости. Заліщицьки відомі в давнину пляжі на одному з яких і завершимо нашу мандрівку Дністровським каньйоном сплавляючись на катамаранах річкою Дністер;
15:00 – 17:30 купання, збір своїх речей, збір спорядження сходження на оглядову панорамну гору, звідки місто Заліщики омите з трьох сторін річкою Дністер утворило чудовий півострів, відомий на сьогодні як помідорна столиця Тернопільської області завдячуючи мікроклімату Дністровського каньйону.
17:30 – 18:00 святковий бенкет;
18:00-18:25 перехід на Ж/Д вокзал та прощання і посадка на потяг Київ – Рахів!

Супер ціна – раннього бронювання 1300грн. Запитання по телефону: 063 14 17 999; 099 19 00 510; 097 762 31 64 - Віктор; Запитання в "VK".

Вартість мандрівки входить: спорядження для сплаву, розміщення в наметах, харчування згідно програми, робота гідів та інструкторів, фоторепортаж, трансфери Тернопіль - Нижнів, організаційний збір.

У Вартість не входять: ваш проїзд до міста Тернопіль з вашого міста та від‘їзд із міста Заліщики Тернопільської області; збір за перебування у каньйоні 5-10 грн/чол. за наявності такого, ваші забаганки, додаткове харчування, сувеніри тощо.

Зручне наше розташування в серці Дністровського каньйону, наша гостинність дає нам народний статус столиці рафтингу річкою Дністер. Проведені дні у Дністровському каньйоні - це заряд життєдайною енергією, що буде з вами до нових наших зустрічей на відпочинку, сплавляючись річкою Дністер на катамаранах!

Корисна інформація!

 

Оцініть новину
(3 проголосувало)

Схожі матеріали

 • Дністер відпочинок доступний для кожного!
 • Дводенний сплав по Дністру регулярні тури з Тернополя.

  Сплав по Дністру регулярні тури!

 • Весна – час подорожей!
 • Дністер КРУЇЗ!
 • Подорож "Дністровськими субтропіками".

  Сплав Дністром у програмі Подорож "Дністровськими субтропіками": найтепліше місце Дністровського каньйону Червона гора, найбільший водоспад України Джуринський водоспад, найкраща  панорама міста Заліщики, міста рив'єри подністров'я, три місця де кожен хоч раз має побувати!

  Ми самі зачаровані красою Дністровського каньйону і хочемо поділитися з вами! Сплав  Дністром на катамаранах гарно підходить для проведення тематичних турів для організованих груп! Кожного разу, ми з вами проводимо   чудові  дні у найкрасивіших місцях каньйону річки Дністер, милуємось красою та відчуваємо енергетику природи, що заряджає нас і кожного разу тут як вперше....

     В програмі сплаву Дністром: харчування екологічними місцевим продуктами, цілющий сон  на свіжому повітрі під музичний супровід цвіркунів, вечірнє небо якого ви не помічаєте у повсякденному житті (тут на схилах Дністровського каньйону ми до неба ближче), отримаєте певні корисні навички, також побачите як  річка Стрипа наповнює своїми водами річку Дністер, зійдете  Червону Гору найтепліше місце Дністровського каньйону відчуєте  енергетику гори та насолодитесь красивим панорамним виглядомтут багато рідкісних рослин та тварин завдяки клімату ці місця називають Дністровськими субтропіками. Пройдете по річці повз Хмелівську стінку,що здивує своїми відшаруваннями, відвідаєте Дуба якому понад 600 років. Також сходження на панорамну гору з якої побачите та відчуєте енергетику островів Інь та Янь, відвідаєте унікальну Дністровську травертинову скелю, кам’яний грот "Скеля монахів ” або як ще називають печера відлюдника  що біля села Литячі на лівому березі Дністра, пройдете ряд островів, газогін Уренгой-Помори-Ужгород, старий міст поблизу Устечка а річка Джурин та піший перехід до найбільшого рівнинного водоспаду України, який освіжить взбодрить Вас та подарує неперевершений гідромасаж перед вечерею. Екскурсія містом якого нема Червоногород, Червоногородський замок, Домініканський костел обід біля Джуринського водоспаду, перехід до Устечка і продовження сплаву до чарівних сріблястих водоспадів, побачити сірих чапель, що гніздяться на деревах, пройдете під найбільшим у Європі похилим мостом, здолаєте кілька перекатів, відвідаєте капличку джерельною водою, також залізничний міст по якому колись ходив прямий потяг Варшава Заліщики, знову пішохідний міст, що з‘єднує Чернівецьку та Тернопільську області, закінчення туру на тінистому пляжі в місті Заліщики, далі сходження на панорамну гору з якої оглянете саме місто яке колись було курортним містечком з субтропічним кліматом.

  Родзинкою сплаву Дністром є - можливість побачити БІЛУ ЧАПЛЮ та панорамні місця Днісровського каньйону. 

  Схема маршруту: Берем'яни - Литячі - Устечко - Іване - Золоте – Заліщики.

     

  Ціна - 1700  грн.Все ВкЛюЧеНо! Реєстрація, запитання по телефону:  063 14 17 999; 099 19 00 510; 097 762 31 64 ;

   Приєднуйтесь і будете в курсі подій, замовляйте та відпочивайте.
      

  В ціну входить: спорядження для сплаву, розміщення в наметах,  харчування, робота інструкторів, провідників, фото репортаж, трансфери Заліщики - Берем'яни.

  У Вартість не входять: проїзд до міста Заліщики Тернопільської області з Вашого міста та ваші забаганки, відео-звіт про мандрівку.

  Буде файно - 3 дні, 2 ночі:

  День 1 - Берем'яни - Устечко (20км):

  4:30 - 5:30 – зустрічаємо Вас на ж/д вокзалі міста Заліщики. Трансфер з Заліщик до місця початку нашого сплаву с. Берем'яни. 
  6:00 - 7:00 - насолоджуємось краєвидами та спускаємось до річки, ранкова кава, знайомство із усіма учасниками водного походу річкою Дністер.
  7:00 - 7:15 - сходження на Червону гору та зустріч сходу сонця, фотографії з красивим панорамним оглядом;
  8:00 - 9:00 - сніданок біля підніжжя Червоної гори, відчуваємо  тепло  Червоної гори, що по праву називаємо Дністровськими субтропіками
  9:00 - інструктаж групи правилам ТБ та початок сплаву річкою Дністер; 
  9:00 - 11:00 - сплав Дністром  до села Шутроминці; 
  11:00 - 13:00 – піша прогулянка на панорамну гору с. Литяче огляд островів Інь та Янь, гуртом обнімемо столітній дуб, заглянемо до гроту соколине око; 
  13:00 - 14:00 – обід, купання та сонячні ванни, відпочинок; 
  14:00 - 18:00 - сплав до с. Устечко;
  18:00 - 23:00 - розбивання табору, поселення, прогулянка селом, магазин, вечеря посиденьки біля ватри.

  День 2 - Устечко - Іване-Золоте (11км).

  8.00 - ранкова зарядка! 
  8.30 - сніданок і збір табору!
  09.00 - 13.00 – перехід до урочища "ЧЕРВОНЕ", купання та безкоштовний гідромасаж у  Джуринського водоспаду, оглядини руїн Червоногородського замку, Домініканського костелу; 
  13.00 - 14.00 - обід;
  14.00 - 15.30 - тповерненя у наметове містечко продовження сплаву Дністром від с. Устечко до с. Іване-Золоте у пошуках загублених водоспадів!
  18.00 – закінчення чудової мандрівки яка називається сплав Дністром;
  18:00 -19:00 розбиваємо наметове містечко, поселяємось, допомагаємо інструкторам;
  19.00 - 23.00 - вільний час, купання в Сріблястому водоспаді, вечеря, розмови, посиденьки біля ватри.


  День 3 - с. Іване-Золоте - м. Заліщики (19км):

  9.00 - ранкова кава та зарядка;
  9.30 – сніданок, ранкове купання; 
  10.00 - 11.00 - збір табору;
  11.00 - 14.30 - сплав до м. Заліщики, ; 
  14.30 - 16.00 - сходження на Панорамну гору м. Заліщики! 
  16.00 – 17:00 вільний час, купання, відпочинок. 
  17.00 – пізній обід;
  17:50 – перехід до ж/д вокзалу м. Заліщики;
  18.25 – гіркі сльози прощання та посадка на потяг Рахів - Київ!

  Вам залишаться багато фотографій, багато вражень,  нові знайомства, відкриття, та позитивні емоції від участі у турі сплав Дністром, мандрівку Дністровськими субтропіками!

  Правила та рекомендації.

   

   Оскільки відпочинок відбувається  в природніх умовах ми  організатори залишаємо за собою право

  вносити поправки у програму з огляду на певні обставини !!!

Ми на Facebook

Наша група Вконтакті

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Осінь сплави Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Довгий Дністер Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Літній відпочинок Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром дністер каяки сплав дністер прокат каяки дністер екскурсії каяк прокатна Дністрі каякінг водний похід рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.