+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Сплав по Дністру осінні тури.

Дністровський каньйон – це чарівний кРай, що на Тернопіллі. Хоча сама річка і омиває ще 7 областей та саме значна частина берегів омита річкою Дністер. Сплавляючись Дністром ви потрапляєте в рай для відпочинку, таку собі скарбницю таємниць, що розкривають нам нашу історію, і відкриватиме цілі поля для роботи біологів, геологів та інших науковців. 

Сплави по Дністру хороший варіант відпочинку що пропонують в Заліщиках

Дністер є не найбільшою рікою в Україні. Дністер є третьою за довжиною річкою в Україні та поступається лише Дніпру та Південному Бугу, але незважаючи на це могутність та велич беруть свій початок від часів, коли сама Земля тільки формувалася, і її населяли істоти, які зараз можна побачити тільки в природничих музеях, а людей на цих землях ще не було. Ми з вами під час водних екскурсій пройдемо шляхами древніх племен, які тільки прибули на ці землі для їх освоєння, середньовічних завойовників; побачимо древні структури, які чудово співіснують із сучасними формами та поєднуються з природою. Навіть просто відпочити душею і тілом і поринути у мальовничий світ Дністровського каньйону – така пригода, яка запам’ятається вам надовго. Дністер – це місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Саме на Дністрі кожен сплав є особливим навіть коли проходити тим самим маршрутом.
Наші сплави Дністром відрізняються тривалістю, тематикою і маршрутами. Ми покажемо вам Дністер таким, яким він є – різноманітним, смарагдовим, самобутнім і незрівнянним.

Сплави по Дністру хороший варіант відпочинку що пропонують в Заліщиках

Сплави по Дністру починаються або Закінчуються в місті Заліщики, відомому колись курорті з кліматом Середземномор’я. Заліщики отримали свою назву через давнє походження, що пов’язане із природою. Населений пункт названий так через ліщину, якої в регіоні на берегах Дністра багато. Раніше по неї сюди приїжджали, щоб збирати і потім продавати. Це невеличке містечко, що розкинулося на берегах Дністра, і розташоване у Тернопільській області. Заліщики відомі своєю панорамою аналогів якої не так вже і багато в світі, а також колись славились виноробством через особливий, теплий, м’який клімат, саме завдяки йому вже в наші часу місцеві жителі активно займаються вирощуванням овочів у закритому грунті і про Заліщики багато знають як помідорну столицю що на Тернопільщині.

Про що ще вам розкаже величний Дністер під час сплавів? Про формування землі – своїми відслоненнями силурійських і девонських відкладів, травертиновими скелями, печерами і водоспадами, про наших предків і оборону нашої землі – фортецями, замками і мурами, про птахів і риб, про природу. Особливо осінню добре проглядаються береги Дністра і ви побачите унікальні травертинові скелі, якими спускається бурхлива вода, утворюючи водоспади, гроти і печери. Один із найвідоміших водоспадів, Возилівські, Дівочі сльози навпроти с. Монастирок, Передівання , Іване-Золоте а також відомий багатьом Джуринський водоспад, який створює річка Джурин, що падає вниз зі скель висотою 16 метрів та наповнює своїми водами Дністер. На річці також розташоване стародавнє місто Червоногород із замком, від якого, нажаль, сьогодні лишилися рештки кількох веж.
Під час сплавів ми також відвідуємо печери, оскільки вапняк і травертин – основні породи, в яких формуються пустоти, легко піддаються ерозії. Серед них що поруч Дністровського каньйону є одними з найдовших в світі: Оптимістична (233 км) і Озерна (134 км). Є і багато інших печер, де спелеологи проводять дослідження і вивчають породи, або просто займаються спелеотуризмом.

Так коротко розповіли про Дністровський каньйон красу та велич якого можна осягнули лише коли самі побачите все на власні очі. Особливо красиві берега каньйону в осінній період коли все кругом набуває яскравих осінніх кольорів а також осінні сплави то хороший варіант насолодитись теплими осінніми днями.
Приєднуйтеся до нас на сплави і беріть із собою друзів! Ви початківець то не бійтеся ми забезпечимо всім необхідним від весла до ложки для сплаву та вашого комфортного відпочинку на фоні дикої, красивої природи Дністровського каньйону. Вихідні святкові та будні ми завжди організуємо для Вас сплав Дністром. Для бувалих туристів що знають Дністер як свою домівку ми пропонуємо прокат спорядження, а організаторам туристичних подорожей пропонуємо включати сплави Дністром 1 дня у свої програми туристичних подорожей. Відчути всю красу, могутність Дністровського каньйону та розім’яти м’язи під час корпоративного відпочинку пропонуємо людям, що працюють в офісах.Одним словом звертайтесь обговоримо, покажемо та розкажемо, а ще нагодуємо, покладемо спати, поділимось красою нашої природи та приділимо вам максимум нашої уваги. Сплави річкою Дністер відпочинок який рекомендуємо усім!

 

Оцініть новину
(5 проголосувало)

Схожі матеріали

Ми на Facebook

Наша група Вконтакті

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.