+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Rafting або сплав по нашому!

Для такої мандрівки достатньо вихідних днів, якщо ви дуже зайняті але бажаєте відпочити. Тому, що Сплав на катамаранах підходить для одноденної сімейної прогулянки також багатоденних експедицій річкою Дністер.

Одним із напрямків активного туризму є сплави на катамаранах по річці Дністер. Сплав на Дністрі - чудова можливість відпочити активно, засмагнути, накупатись та отримати позитивні емоції.

     Наші тренери подбають про безпеку сплаву, ознайомлять з азами техніки веслування та безпеки на воді, проведуть пізнавальні екскурсії до цікавих місць краю.

Під час сплаву, екскурсії у цікаві природні та історико-архітектурні перлини західного регіону.  Адже наша країна – це край замків і храмів, де кожне місто, містечко чи селище – хранитель шматочка історії. Звідки не хочеться повертатися не побачивши кожен з них, не почувши усі легенди про них, не доторкнувшись до чарівної атмосфері їх оточуючої а Дністровський каньйон - це непрочитана книжка які мільйони років. Під час "читання" якої ви  зануритесь в минуле  та на свої очі побачите складні процеси формування земної кори в розрізі.

Саме на катамаранах мандруючи ви підпливете  до чудових  місць, яки з берега не побачиш, які залишаються майже недоторканими. Також флора та фауна каньйону не залишить Вас байдужими, відкриєте для себе світ, який  зовсім поруч!


Останнім часом в наш побут увійшло багато нових слів і понять. Сюди ж можна віднести і слово «рафтинг». Це слово походить від англійського слова «raft», що в перекладі на російську означає пліт. В даний час сучасний рафт з традиційним дерев'яним плотом має зовсім мало спільного. У сучасному розумінні рафт - це надувний човен спеціальної конструкції або надувні балони з’єднані між собою трубками, виготовлена з сучасних матеріалів, і яка може вміщати від чотирьох осіб. Наші Катамарани вміщують групи 7-9-16-18-25 і більше чоловік.

 

Живіть активно - відпочивайте знами!

Оцініть новину
(8 проголосувало)

Ми на Facebook

Наша група Вконтакті

Теги

5 днів до Хотина dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh Splav_po_Dnistru_koropets_ustechko USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Інь та Янь Дністровського каньйону Карпати Майскиє дни Осінь сплави Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг День туризму! Довгий Дністер Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер кемпінг Дністром до Синькова Дністровський каньйон Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Літній відпочинок Рафтинг Зіліщики Хотин Спекотне літо 2015 Сплав Дністром на Трійцю Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав по Днестру Сплав річкою Дністер Сплав річкою Дністер на катамаранах Трьохденний сплав Дністром дністер екскурсії водний похід рафтинг дністром сплав днестр байдарки сплав днестром сплав Хотина сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.