+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Устечко - Заліщики

Галопом по Дністру

 Устечко – Заліщики 

Тривалiсть: 1 день. 

Відтинок протяжністю: 27км.

Рівень складності: легкий 

Вартість: договірна 

Графік турів:

Дана пропозиція гарно підходить туристам, які відпочивають веселими компаніями в урочищі Червоне або в м. Заліщики та бажають ознайомитись з Дністровським каньйоном та гарно, різнобарвно прикрасити свій відпочинок. Дані тури можуть проводитись у будь-який зручний для Вас день, попередньо узгодивши всі необхідні питання також кожен турист може окремо виявляти бажання та долучатись до не повністю набраних груп.

Схема маршруту:  Збір: Урочище Червоне або м. Заліщики - Устечко - Іване-Золоте - Передіванє - Городниця - Зелений-Гай - Печорна - Кострижівка - Заліщики - трансфер до місця збору групи.

Дану мандрівку варто починати зранку (ранок 09:00, забираємо групу, яка уже поснідала). Приїзд на місце початку нашого сплаву: знайомимось з інструктором, переодягаємось у зручний одяг рекомендований для сплаву, проходимо інструктаж, відвідуємо кущики, пакуємо свої речі, щоб не повипадали у воду та заходимо на річку, щоб на практичних заняттях по сплаву на катамарані закріпити теоретичні знання, які отримали від інструктора.

Відчуваємо себе справжніми покорителями водної стихії ми вже синхронно веслуємо та керуємо плавзасобом адже за 1.5км будемо проходити під автомобільним мостом, який найвищий похилий міст, який з’єднує Тернопільську та Івано-Франківську області. Нижче течією наблизимось до декількох порогів, подолання яких обов’язково порадує Вас, зробимо багато фото та прямуємо далі.

На нашому шляху по лівій стороні підпливаємо до с. Іване-Золоте, яке славилося колись своїм тепличним господарством. В селі до тепер ще жителі займаються важкою роботою у теплиці. В кінці села є гарні водоспади, до яких причалимо перепочити та попити водички. Милуючись красою каньйону, ми пройдемо с. Городниця, яка розташована на мальовничому правому березі і піднімається широкими луками, а в кінці якого знову відкриваються понад стометрові скельні відслонення. Далі ми пересікаємо межу обласних кордонів та причалимо біля с. Бабин вже Чернівецької області. Поблизу потічок, вздовж якого берега, вкриті невеликим лісом. Тут, на височенних гілках, звила гнізда ціла колонія сірих чапель – рідкісних птахів, і тому 13,5 гектарів виділені під орнітологічний заказник “Дністровський”.

Нижче течією ми пропливемо острів навпроти села Печорна. Раніше місце за островом було місцем розвороту прогулянкового катеру. Мандруємо далі та по лівій стороні проглядається церква міста Заліщики, що по лівій стороні на горі. Також цікаво побачити газову трубу яка з височини спускається вниз до річки та дном переходить на іншу сторону Дністра до с. Кострижівка. Поруч гарне джерело, яке є освяченою капличкою: вода смачна, мяка і багато людей ранковими пробіжками як літком так і зимою прибігають сюди облитись водичкою, можете і ви спробувати.

Вниз течією тягнеться с. Кострижівка яке було промисловим поселенням, раніше діяв цукровий завод та комбінат будівельних матеріалів. Великі масштаби виробництва залишились і до сьогодення. Проходимо далі та бачимо як Дністер використовують для паромної переправи та наближаємось до залізнодорожного моста, який проходимо тримаючись правої сторони. Міст з металевої конструкції, чудово проглядається та зачаровує. Раніше перед мостом був пляж для Польської знаті, а даним мостом проходив потяг із Варшави до Заліщик. Під час війни міст зруйнували а також з мостом пов’язані і трагічні спогади, на ньому підірвали 2 вагони політичних в’язнів.

Від залізничного моста пропливаємо правим стрімким берегом, де відслонюються різноманітні за забарвленням шаруваті відклади різного віку – від силуру до неогену. Найбільшу цінність становлять тонкоплитчасті жовтуваті та червонуваті відклади верхнього силуру – нижнього девону. Вони багаті на рештки організмів і найбільш повно передають процес поступового виходу органічного життя з океану на сушу. Завдяки цьому вони є зразковими і взяті під охорону держави, як заповідне урочище “Хрещатинсько – Звенячинська стінка”. З ущелини в суцільній кам’янистій стіні по правому березі якось раптово виростає автодорожній міст траси Львів – Тернопіль – Чернівці, який у свій час був прикрашений круглим будиночком ресторану “Буковина” на скелі (в народі названий «Жаба»), а тепер залишилися тільки розвалини.

Споглядаючи вгору ми на висоті понад 200 метрів бачимо, як виблискують на сонці купола Свято-Іоано-Богословського монастиря, а також на горі розташоване село Хрещатик з якого чудовий панорамний огляд м. Заліщики. За бажанням можемо піднятись та оглянути своїми очами панорамний віигляд. Зліва продовжується місто Заліщики, яке з трьох сторін омите річкою. Пропливаючи далі ми наближаємось до місця закінчення нашої ознайомлювальної мандрівки Дністровським каньйоном.

 

У вартість туру входить: 

  • трансфер, згідно програми;
  • робота інструкторів,
  • прокат водного спорядження (катамаран, жилети, сидіння),
  • харчування згідно з програмою,
  • страхівка

У вартість не входить: 

  • сувеніри
  • вхід на туристичні обєкти
  • власні витрати та непередбачувані витрати.

Оцініть новину
(2 проголосувало)

Ми на Facebook

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.